سبد خرید 0
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

قاب گوشی سامسونگ 2017 Samsung Galaxy J3 pro

محصولات >> لوازم جانبی گوشی سامسونگ Samsung >> قاب گوشی سامسونگ Samsung >> قاب گوشی سامسونگ 2017 Samsung Galaxy J3 pro >>

قاب گوشی سامسونگ 2017 Samsung Galaxy J3 pro  که در ابعاد 143.2 × 70.3 × 7.9 میلیمتر است، از این گوشی به طور کامل محافظت میکند و باید وزن این گوشی را که 148 گرم است را تحمل کند، قاب گوشی سامسونگ 2017 Samsung Galaxy J3 pro دارای یک برش بالای قاب بصورت  بیضی عمودی در وسط قاب است که جای دوربین و لنز دوربین میباشد. تمامی سوکت های شارژ و جک خروجی صدا و کلید های کم و زیاد گوشی بصورت منظم برش داده شده است .

گوشی J3 pro دارای قاب و کاور های متنوعی از جمله :

قاب سیلیکونی J3 pro ، قاب  چرمی J3 pro ، قاب  عروسکی J3 pro ، قاب  فانتزی J3 pro ، قاب  فانتزی و طرح دار J3 pro ، قاب  آکواریومی و شنی  J3 pro ، قاب  پشمی و خز دار J3 pro ، قاب  ژله ای و رنگی J3 pro ، کیف J3 pro، قاب  360 درجه J3 pro، قاب  خشک J3 pro، قاب  پارچه ای J3 pro، قاب ضد ضربه و محکم J3 pro است که شما عزیزان میتوانید برای گوشی های خود خریداری کنید و از آن برای محافظت و زیبایی گوشی خود استفاده کنید .

راه های خرید قاب گوشی سامسونگ 2017 Samsung Galaxy J3 pro :

یکی از راه ها خرید اینترنتی قاب گوشی سامسونگ 2017 Samsung Galaxy J3 pro است که شما میتوانید با دیدن تصاویر قاب گوشی و رنگبندی و طرح بندی و جنس قاب گوشی J3 pro که میتواند ژله ای و نرم و خشک و غیره که در توضیحات محصول گفته شده است آنرا انتخاب کنید و اقدام به خرید کنید این روش بهترین روش برای خرید قاب گوشی J3 pro است .

مجموعه ما سعی کرده است تا قاب های متنوعی از گوشی J3 pro را در فراهم کند و همیشه قاب های جدیدتر و به روزتر برای این گوشی فراهم میکند تا کاربران گوشی سامسونگ J3 pro یک منبع کامل برای خرید قاب های گوشی خود داشته باشند و این مجموعه به شما تضمین کالای با کیفیت (که هیچکدام از مشکلات  قاب گوشی J3 pro که در زیر به آنها اشاره شده وجود نداشته باشد) و با قیمت مناسب را میدهد.

مشکلات قاب گوشی J3 pro:

یکی از مشکلاتی که عموم مردم با قاب گوشی دارند ریزش رنگ قاب گوشی است که بعد از مدت اندکی استفاده از قاب متوجه  آن میشوند و یا عوض شدن رنگ قاب گوشی است که معمولا در قاب های ژله ای شفاف رخ میدهد و به رنگ زرد تغیییر میکند قاب گوشی . یکی از مشکلات دیگر قاب های گوشی J3 pro ، قاب هایی هستند که جنس آنها فلزی هستند و این قاب ها در اکثر موارد آنتن گوشی موبایل را کم میکند و یا کامل از بین میبرد . از مشکلات دیگر برای بعضی از قاب ها گیر کردن کابل شارژر هنگام وصل شارژر به سوکت شارژ گوشی است که به دلیل نداشتن برش مناسب قاب گوشی هنگام شارژ کردن به مشکل میخورید.

طول عمر قاب گوشی J3 pro بستگی به میزان مصرف شما و چگونه مصرف کردن گوشی در طول روز دارد .

مزایا و کاربرد قاب گوشی J3 pro:

قاب J3 pro برای محافظت از پشت گوشی و لبه های گوشی شما خیلی خوب میباشد که باعث میشود تا با برخورد گوشی شما با سطح زمین و یا لبه میز و یا روی سنگ و هر جای دیگه ای محافظت کامل را برای گوشی شما انجام دهد تا به بدنه گوشی آسیبی وارد نشود که گوشی به مشکل بخورد و یا خراب شود .

گوشی سامسونگ J3 pro  دارای بدنه فلزی بوده که در سال 2017، June معرفی شد .

 

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قاب گوشی سامسونگ 2017 Samsung Galaxy J3 pro

نمایش همه
علاقه مندی ها ()