سبد خرید 0
>> >> >>
جستجوی پیشرفته
مدل گوشی
هندزفری اپلهندزفری جبراهندزفری بلوتوث جبراهندزفری شیائومیهندزفری بلوتوث شیائومیهندزفری اویهندزفری بلوتوث اویهندزفری ریمکسهندزفری بلوتوث ریمکسهندزفری باسئوسهندزفری بلوتوث باسئوسهندزفری کلومنهندزفری بلوتوث کلومنهندزفری جوویهندزفری بلوتوث جوویهندزفری هوکوهندزفری بلوتوث هوکوهندزفری تسکوهندزفری بلوتوث تسکوهندزفری سامسونگهندزفری بلوتوث سامسونگهندزفری راک اسپیسهندزفری بلوتوث راک اسپیسهندزفری انکرهندزفری بلوتوث انکرهندزفری کیو سی وایهندزفری بلوتوث کیو سی وایهندزفری جی بی الهندزفری بلوتوث جی بی الهندزفری وایسونهندزفری بلوتوث وایسونهندزفری ال جیهندزفری بلوتوث ال جیهندزفری بروفونهندزفری بلوتوث بروفونهندزفری متال استریوهندزفری بلوتوث متال استریوهندزفری بوزهندزفری بلوتوث بوزهندزفری سوپر باسهندزفری بلوتوث سوپر باسهندزفری اچ بی اسهندزفری بلوتوث اچ بی اسهندزفری باسئوسهندزفری بلوتوث باسئوسهندزفری ارلدامهندزفری بلوتوث ارلدامهندزفری لامیوهندزفری بلوتوث لامیوهندزفری ایکس اوهندزفری بلوتوث ایکس اوهندزفری اکسترا باسهندزفری بلوتوث اکسترا باسهندزفری پاپاداهندزفری بلوتوث پاپاداهندزفری سلبراتهندزفری بلوتوث سلبراتهندزفری میزوهندزفری بلوتوث میزوهندزفری وی لایکهندزفری بلوتوث وی لایکهندزفری اف دی 1هندزفری بلوتوث اف دی 1هندزفری ترانیوهندزفری بلوتوث ترانیوهندزفری دبلیو کیهندزفری بلوتوث دبلیو کیهندزفری یونیورسالهندزفری بلوتوث یونیورسالهندزفری دیاموندهندزفری بلوتوث دیاموندهندزفری اینکاکسهندزفری بلوتوث اینکاکسهندزفری یسیدوهندزفری بلوتوث یسیدوهندزفری بلو اسپکترومهندزفری بلوتوث بلو اسپکترومهندزفری باوینهندزفری بلوتوث باوینهندزفری کینهندزفری بلوتوث کینهندزفری یوکیهندزفری بلوتوث یوکیهندزفری مک دودوهندزفری بلوتوث مک دودوهندزفری یونیورسال باسهندزفری بلوتوث یونیورسال باسهندزفری فیلیپسهندزفری بلوتوث فیلیپسهندزفری پاور وایرلسهندزفری بلوتوث پاور وایرلس
جستجو در نتایج
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

هندزفری بلوتوث و سیم دار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته
123456مجموع 267 محصول

هندزفری بلوتوث چه تفاوتی با هدست و هدفون دارد؟

هندزفری بلوتوث همان ایرفون است که قابلیت مکالمه دارد، اما با این تفاوت که دیگر محدود به سیم هم نیست، تفاوتی که هدزفری بلوتوث با هدست دارند در این است که، هدست ها دارای دو گوشی به اندازه گوش شما هستند که برای جلوگیری ورود صدای محیط به داخل گوش شما است، همانطور که هندزفری بلوتوث قابلیت مکالمه دارند هدست هم این قابلیت را دارست، اما تفاوت هندزفری بلوتوث با هدفون، هدفون ها هان هدست محسوب می شوند اما با این تفاوت که قابلیت مکالمه را ندارند و نسبت به هندزفری ها هم دای ابعاد بزرگتری هم هستند.

 هندزفری بلوتوث

انواع هندزفری بلوتوث :

هندزفری بلوتوث یا بدون سیم انواع مختلف و گوناگی دارند که در این بخش به چند تا از آنها اشاره می کنیم،

1- هندزفری بی سیم دور گردنی، این نوع هدفون ها به دور گردن انداخته می شوند و از دو طرف به داخل گوش شما وارد می شوند که این طرز کار هندزفری بلوتوث هم مدل های مختلفی دارد که از نمونه آنها می توان به ( هدفون های بلوتوث مگنتی و کشی ) اشاره کرد که با این مکانیزم شما دیگر نگران آویزان شدن قسمت گوشی هندزفری نخواهید بود و با آن می توانید به راحتی به پیاده روی و ورزش بپردازید. 

2- هدفون های بلوتوث تو گوشی، این هدفون های بلوتوث شکلی شبیه به سمعک دارند و بسیار از نظر حجمی سبک هستند، همچنین این مدل از هندزفری بدون سیم با بلوتوث نسخه 4.0 کار می کنند که همین خودش یه مزیت به حساب می آید.

3- هندزفری بلوتوث airpods، اما این جدید ترین نوع هندزفری بلوتوث و بدون سیم است که بسیار زیبا، کارآمد، قابل حمل هستند که از نظر قیمت هم بسیار مقرون به صرفه و ارزان می باشد، از ویژگی های این محصول می توان به کوچک بودن، با کیفیت بودن و داشتن قابلیت راهنمای صوتی اشاره کرد.

انواع هندزفری بلوتوث

 

4- یک مدل دیگر از هندزفری بلوتوث است که بسیار کوچک و تقریبا حلزونی شکل می باشد و به همین دلیل اسم آن را هندزفری حلزونی گذاشته اند. این هندزفری بدون سیم دارای ابعادی بسیار کوچک هستند و در داخل گوش قرار می گیرند و بسیار آسان حمل می شوند و از کیفیت صدای بالایی هم برخوردارند.

 

معرفی بهترین برندهای هندزفری بلوتوث یا هندزفری بدون سیم:

1- هندزفری بلوتوث جبرا

2- هندزفری بلوتوث سونی

3- هندزفری بلوتوث اپل

4- هندزفری بلوتوث شیائومی

5- هندزفری بلوتوث ریمکس

این برند ها جز بهترین برند های هندزفری بلوتوث محسوب می شوند که در سال 2018 معرفی شدند که هر کدام از این برند ها ویژگی های خاص خود را دارند.

 

برای خرید یک هندزفری بلوتوث مناسب باید به چه نکاتی توجه داشت؟

برای انتخاب و خرید هندزفری بلوتوث یا بی سیم مناسب باید اول نیاز خود را بررسی کنید که آیا شما نیاز به یک محصول ضد آب دارید یا نیاز به یک هندزفری بلوتوث ساده دارید، بر همین اساس شما می توانید پایه انتخاب خود را نیاز خود قرار دهید، اما نکات دیگری هم در انتخاب اهمیت دارد، به طور مثال: کیفیت صدا، نگهداری شارژ، طول عمر باتری، سرعت شارژ شدن ، ابعاد و نوع کاربرد های آن، همه این ها معیارهایی برای انتخاب و خرید هندزفری بلوتوث خوب است.

 

آیا هندزفری بلوتوث برای سلامتی ضرر دارند؟

یکی از موضوعاتی که با گسترش تکنولوژی همواره در مورد آن بحث‌های جدی وجود داشته است، مسئله تاثیر گجت‌های الکترونیکی روی سلامتی انسان‌ها است. از این رو بسیاری از متخصصین معتقد بودند امواج دریافت کننده هندزفری بلوتوث بیار سلامتی مضر است، تا این که بعد از تحقیقات بسیار متوجه شدند که امواج دریافتی هندزفری بلوتوث 20 برابر کمتر از تلفن های همراه می باشد.

 

کاربرد های هندزفری بلوتوث:

هندزفری بلوتوث کاربرد های بسیاری دارد، این  کاربرد ها برای افراد مختلف است. یکی از مهم ترین کاربرد های هندزفری بلوتوث این است که شما می توانید به راحتی و فقط با فشار دادن یک دکمه به تلفن های خود پاسخ بدید، می توانید موزیک های مورد علاقه خود را بدون آن که بخواهید گوشی موبایل خود را در دست بگیرید پلی کنید.

هندزفری بلوتوث این امکان را فراهم کرده اند تا تلفن همراه شما کمترین آسیب را هنگام جواب دادن به تلفن همراه یا گوش دادن به موزک مورد علاقه تان ببیند، با استفاده از این گجیت پر کاربرد شما ی توانید از دزدیده شدهن تلفن همراه خود جلوگیری کنید، از افتادن گوشی موبایل خود جلوگیری کنید و خیلی کارهای دیگر که باعث طوانی تر شدن عمر تلفن همراه شما می شود.

اما از دیگر کاربرد های هندزفری بلوتوث برای رانندگان است، در هنگام رانندگی نمی توان به گوشی را دم گوش خود گرفت و با تلفن صحبت کرد، اما با هنزفری های بلوتوث این امر هم آسان شده و رانندگان و کسانی که زمان زیادی را در حال رانندگی هستند می توانند با این هندزفری بلوتوث تلفن همراه خود را حتی در هنگام رانندگی نیز پاسخ بدند.

 

هندزفری بلوتوث مخصوص رانندگی

بیشتر ˅
برگشت به بالا
همیشه اولین نفر باشید! از تخفیف ها و جدیدترین کالاهای نشت آپ باخبر شوید.
نمایش همه
علاقه مندی ها ()