سبد خرید 0
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

هندزفری بلوتوث انکر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته

هدفون بلوتوثی انکر SoundBuds Lite

هدفون بی سیم anker مدل ZOLO Liberty plus 1-Z2010 با سرگوشی های ضد حساسیت

 

 

هدفون بلوتوثی انکر SoundBuds Sport

هدفون بی سیم anker مدل Surge A3236 سبک وزن

هدفون بی سیم anker مدل curve A3263 ضد آب

هدفون بی سیم anker مدل A3235011 ظریف و با صوتی قدرتمند

هدفون بلوتوثی انکر SoundBuds Life

هدفون بی سیم anker مدل A3401111 Slim plus با صوتی قدرتمند

هندزفری بلوتوث انکر مدل Soundcore Liberty Air A3902 : با پیشرفت تکنولوژی رفته رفته هندزفری‌های سیمی جای خود را به هندزفری‌های بیسیم داده‌اند و ما هر روز شاهد تولید مدل‌های جدید هندزفری بلوتوث و بیسیم با قابلیت های مبتکرانه و تکنولوژی‌های جدید هستیم. نکته مثبت درباره هندزفری‌های بی‌سیم رهایی از سیم‌های دست و پاگیر و عدم نیاز به حمل تلفن‌همراه یا موزیک پلیر هنگام گوش‌دادن به موسیقی و مکالمه است. در ادامه با بررسی یک مدل از این نوع گجت با ما همراه باشید.

هدفون بی سیم anker مدل ZOLO Liberty 1-Z2000 مشکی

 

هندزفری بلوتوث گردنی انکر مدل SoundBuds Sport NB10 محصولی است که توسط شرکت انکر تولید شده است. این هندزفری با توجه به نوع ساخت آن و توجه به قرار گیری در گوش برای ورزشکاران در زمان ورزش و البته مصارف عادی ساخته شده است. انکر شرکتی است انگلیسی که در زمینه لوازم و تجهیزات IT فعال است و تمرکز آن بر روی دیوایس های هوشمند با کاربرد خانگی، تفریحی، مسافرتی و ... می‌باشد.

 

هندزفری بلوتوث گردنی انکر مدل SoundBuds Surge A3236 محصولی است که توسط شرکت انکر تولید شده است.انکر شرکتی است انگلیسی که در زمینه لوازم و تجهیزات IT فعال است و تمرکز آن بر روی دیوایس های هوشمند با کاربرد خانگی، تفریحی، مسافرتی و ... می‌باشد. این هندزفری با توجه به نوع ساخت آن و توجه به قرار گیری در گوش برای ورزشکاران در زمان ورزش و البته مصارف عادی ساخته شده است. 

هندزفری بلوتوث گردنی انکر SoundBuds Slim A3235 محصولی است که توسط شرکت انکر تولید شده است. این هندزفری با توجه به نوع ساخت آن و توجه به قرار گیری در گوش برای ورزشکاران در زمان ورزش و البته مصارف عادی ساخته شده است. انکر شرکتی است انگلیسی که در زمینه لوازم و تجهیزات IT فعال است و تمرکز آن بر روی دیوایس های هوشمند با کاربرد خانگی، تفریحی، مسافرتی و ... می‌باشد.

 

1مجموع 13 محصول
بیشتر ˅
برگشت به بالا
همیشه اولین نفر باشید! از تخفیف ها و جدیدترین کالاهای نشت آپ باخبر شوید.
نمایش همه
علاقه مندی ها ()