سبد خرید 0
>> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
محدوده قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

هندزفری تسکو

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود : جستجوی پیشرفته

هدست بلوتوث گردنی تسکو مدل TH 5338 محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. این محصول کاملا مناسب افرادی است که به دنبال یک هدست بلوتوثی با کیفیت هستند. 

 

هدفون بلوتوث ورزشی تسکو مدل TH5301، محصولی دیگر از شرکت تسکو محسوب می‌شود که کیفیت بالایی دارد و می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای دوست‌داران موسیقی باشد. این هدفون از قابلیت‌های فراوانی بهره می‌برد که آن را به محصولی کارآمد در بازار تبدیل کرده است. در حقیقت برند تسکو سال‌هاست که در حوزه لوازم جانبی فعالیت می‌کند و می‌توان گفت تا به امروز مدل‌هایی جذاب و بادوام را عرضه نموده که یکی از آن‌ها هدفون بلوتوث تسکو مدل TH5301 است.

هندزفری بلوتوث تسکو مدل th-5320n محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. شرکت ایرانی تسکو سال هاست که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات الکرتونیکی فعالیت دارد و توانسته در این مدت ثابت کند که محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می‌کند.

 

هندزفری بلوتوث تسکو مدل 5355-dual : هندزفری 5355-dual از برند تسکو یک هندزفری بلوتوث همراه با پایه شارژ مخصوص است که می‌تواند لذت گوش‌دادن به موسیقی و مکالمه با کیفیت، بدون محدودیت های هندزفری های سیمی را برای کاربر به ارمغان آورد. در ادامه به بررسی این محصول می‌پردازیم.

هندزفری بلوتوث تسکو مدل th-5348 محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. شرکت ایرانی تسکو سال هاست که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات الکرتونیکی فعالیت دارد و توانسته در این مدت ثابت کند که محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می‌کند.

 

هندزفری بلوتوث تسکو مدل th-5303 محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. شرکت ایرانی تسکو سال هاست که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات الکرتونیکی فعالیت دارد و توانسته در این مدت ثابت کند که محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می‌کند.

 

هندزفری بلوتوث تسکو مدل th-5335 محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. شرکت ایرانی تسکو سال هاست که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات الکرتونیکی فعالیت دارد و توانسته در این مدت ثابت کند که محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می‌کند.

 

هندزفری بلوتوث تسکو مدل th-5321 محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. شرکت ایرانی تسکو سال هاست که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات الکرتونیکی فعالیت دارد و توانسته در این مدت ثابت کند که محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می‌کند.

 

هندزفری بلوتوث تسکو مدل th-5324n محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. شرکت ایرانی تسکو سال هاست که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات الکرتونیکی فعالیت دارد و توانسته در این مدت ثابت کند که محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می‌کند.

 

هندزفری بلوتوث تسکو مدل th-5329 محصولی است که توسط شرکت تسکو تولید شده است. شرکت ایرانی تسکو سال هاست که در زمینه تولید و عرضه انواع محصولات الکرتونیکی فعالیت دارد و توانسته در این مدت ثابت کند که محصولاتی با کیفیت و استاندارد جهانی تولید می‌کند.

 

هدفون تسکو مدل th-5124 محصولی جدید از شرکت ایرانی تسکو است که در زمینه لوازم جانبی محصولات الترونیکی فعالیت دارد و محصولاتی بسیار با کیفیت ارائه می‌دهد. از محصولات با کیفیت این شرکت می‌توان به پاوربانک، هدفون و هندزفری، انواع کابل و ... اشاره کرد.

 

هدست تسکو مدل th-5125 محصولی جدید از شرکت ایرانی تسکو است که در زمینه لوازم جانبی محصولات الترونیکی فعالیت دارد و محصولاتی بسیار با کیفیت ارائه می‌دهد. از محصولات با کیفیت این شرکت می‌توان به پاوربانک، هدفون و هندزفری، انواع کابل و ... اشاره کرد.

 

هدست تسکو مدل th-5127 محصولی جدید از شرکت ایرانی تسکو است که در زمینه لوازم جانبی محصولات الترونیکی فعالیت دارد و محصولاتی بسیار با کیفیت ارائه می‌دهد. از محصولات با کیفیت این شرکت می‌توان به پاوربانک، هدفون و هندزفری، انواع کابل و ... اشاره کرد.

 

هندزفری تسکو مدل th-5094 از انواع هندزفری سیم دار تولید شده توسط شرکت تسکو است. این شرکت ایرانی در زمینه تولید انواع و اقسام لوازم جانبی گوشی و محصولات الکترونیکی فعالیت دارد و توانسته با تولید محصولاتی بسیار با کیفیت خود را به عنوان یک شرکت معتبر بشناساند. یکی از انواع محصولاتی که تسکو تولید می‌کند هدفون و هندزفری است که همگی هم از بهترین استانداردهای جهانی برخوردار هستند.

 

هدفون تسکو مدل th-5017 محصولی جدید از شرکت ایرانی تسکو است که در زمینه لوازم جانبی محصولات الترونیکی فعالیت دارد و محصولاتی بسیار با کیفیت ارائه می‌دهد. از محصولات با کیفیت این شرکت می‌توان به پاوربانک، هدفون و هندزفری، انواع کابل و ... اشاره کرد.

 

هدفون تسکو مدل th-5017 محصولی جدید از شرکت ایرانی تسکو است که در زمینه لوازم جانبی محصولات الترونیکی فعالیت دارد و محصولاتی بسیار با کیفیت ارائه می‌دهد. از محصولات با کیفیت این شرکت می‌توان به پاوربانک، هدفون و هندزفری، انواع کابل و ... اشاره کرد.

 

1مجموع 16 محصول
بیشتر ˅
برگشت به بالا
همیشه اولین نفر باشید! از تخفیف ها و جدیدترین کالاهای نشت آپ باخبر شوید.
نمایش همه
علاقه مندی ها ()